Wydaj z nami

Zastanawiasz się, gdzie wydać książkę?

Jeśli zastanawiasz się, jak i gdzie wydać książkę? Po prostu skontaktuj się z nami! Obecnie duży nacisk kładziemy na rozwój projektu „Wydaj z nami”. Pragniemy odkrywać talenty literackie i promować nowych autorów. Publikujemy literaturę piękną, m. in. powieści, wiersze, reportaże, książki biograficzne oraz zbiory opowiadań. Zaufali nam znani pisarze (Jadwiga Stańczakowa, Joanna Spalińska, Magdalena Środa) oraz debiutanci, dopiero co rozpoczynający swoją przygodę z pisaniem.

Nasze projekty wydawnicze

Mój debiut

gdzie wydać książkęProjekt „Mój debiut” adresowany jest do twórców, którzy chcą wydać swoją pierwszą książkę, zlecając wydawnictwu Borgis redakcję, projekt okładki i druk oraz przygotowanie wersji elektronicznej. Dzięki nam debiutujący Autor otrzyma pełne wsparcie na każdym etapie pracy. Zyska też pewność, że jego pierwsza książka będzie dokładnie taka, jaką sobie wymarzył.

Kariera w toku

„Kariera w toku” to propozycja dla autorów, którzy mają za sobą debiut literacki i planują kontynuowanie kariery pisarskiej. Projekt daje przede wszystkim możliwość aktywnej promocji książki, którą autor opublikował w innym wydawnictwie, ale nie jest zadowolony z dotychczasowych efektów promocyjnych. Poza tym „Kariera w toku” to szansa na wydanie kolejnej książki, tym razem w wydawnictwie, które już od 30 lat z sukcesem publikuje literaturę piękną oraz książki naukowe i popularnonaukowe.

Ocalić od zapomnienia

Projekt „Ocalić od zapomnienia” adresujemy do osób, które marzą o tym, by upamiętnić w sposób szczególny najpiękniejsze chwile swojego życia, życia bliskich, przyjaciół bądź firmy, z którą są związane. To także idealny program dla rodziców, którzy pragną utrwalić artystyczne osiągnięcia swoich dzieci, podarować rodzinie swoje wspomnienia wspomnieniami lub wydać reportaż z podróży.

Powierzając swoją książkę wydawnictwu Borgis, możesz liczyć nie tylko na kompleksową, profesjonalną obsługę redaktorską. Robimy perfekcyjną korektę, komputerowy skład książki oraz projekt jej okładki, zlecamy druk – i co najważniejsze – indywidualnie traktujemy każdego Autora, który zawsze może przyjść do nas na kawę i spędzić czas w twórczej, przyjaznej atmosferze.

Zapraszamy na stronę projektu

Jeśli jesteś lekarzem, zajrzyj tu!